Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Grupy rękodzieła artystycznego

Czcionka:

     ZAJĘCIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

​     Zajęcia plastyczne i rękodzieła artystycznego rozbudzają wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne, pozwalają poznać nowe techniki oraz są okazją do zawarcia nowych znajomości z osobami, które łączy wspólna pasja. W twórczej atmosferze każdy może wykonać coś pięknego dla siebie lub na prezent. Stopień trudności dopasowywany jest do umiejętność każdej osoby.

     Zajęcia kierowane są do dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów. Systematycznie raz w tygodniu odbywają się w podziale na grupy wiekowe, natomiast okresowo mogą mieć charakter rodzinny i wielopokoleniowy, gdzie obok siebie tworzą osoby w różnym wieku, pracując w oparciu o indywidualne umiejętności i możliwości (godzinowy rozkład zajęć w zakładce „Plan zajęć” ).

Dzięki zajęciom można poznać różne artystyczne techniki zdobienia i tworzenia z przedmiotów powszechnego użytku prawdziwych dzieł sztuki. Używając różnorodnych materiałów i stosując odpowiednie dla nich techniki można wyczarować wspaniałe ozdoby i przedmioty użytkowe. Podczas działań artystycznych zastosowane zostaną techniki decoupage w zdobieniu różnych materiałów, praca z filcem, malowanie na tkaninie, tworzenie biżuterii różnymi technikami, techniki papierowe. Uczestnicy sami mogą sugerować dobór technik jakimi będą zainteresowani.

     Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!!!

     Zapewniamy miłą twórczą atmosferę i działania gwarantujące rozwój pasji!!!

 

Kalendarium

Grudzień 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Pogoda

Zegar