Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Z TAKIM WSPARCIEM ALPAKA NA PEWNO POKONA RAKA! DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚMY RAZEM!

Utworzono dnia 25.01.2019
Czcionka:

   Tak pięknego i wzruszającego wydarzenia w Wojsławicach dawno nie było. Koncert charytatywny dla Agnieszki Jarmuł pod hasłem „Alpaka pokona raka”, który we wtorek 22 stycznia odbył się w Szkole Podstawowej w Wojsławicach-Kolonii przerósł najśmielsze oczekiwania, nie tylko organizatorów. Obecność Agnieszki, bohaterki eventu dopełniła całości. Koncert był pełen niespodzianek. Na scenie wystąpili wspaniali artyści muzycy: Marlena Stangryciuk-Zając, Szalom Chełm, Yaroo oraz Defis. Tort urodzinowy, kwiaty i sto lat dla Agnieszki, która dzień wcześniej miała urodziny były wyrazem wdzięczności za zaangażowanie  w działania kulturalne i pełną poświęcenia pracę z wojsławicką młodzieżą.  Zaskoczeniem dla wszystkich była wizyta Miecia, alpaki, o przytuleniu której marzyła bohaterka.  Wiele emocji budziły licytacje przedmiotów i kart podarunkowych, hojnie przekazywanych przez darczyńców. Przy fotobudce można było zrobić sobie zdjęcie z artystami i nie tylko. Koncertowi towarzyszył również kiermasz ciast oraz świecących w ciemności gadżetów.

- Tak ogromnej życzliwości osób, które same dzwoniły i oferowały pomoc nikt z nas się nie spodziewał. Zaangażowanie to było motywacją do dalszych, jeszcze śmielszych działań. Sukces tego koncertu jest zasługą wielu osób, za co dziękujemy z całego serca! – mówi Ewelina Jabłońska współorganizator wydarzenia. 

Suma, jaką zebrano podczas koncertu jest imponująca! Kwota 10 241,17 zł  w całości przeznaczona zostanie na dalsze leczenie Agnieszki.

- Obecność  tak wielu osób na koncercie była wyrazem miłości, dobra i empatii, które nosi w sobie każdy z nas. Jest  świadectwem potrzeby jednoczenia się w słusznej sprawie. Dziękujemy za obecność i cegiełki, z których zbudujemy mur obronny, przed złośliwym nowotworem – mówi Sylwia Jasiuk Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Wojsławicach.

   Serdecznie dziękujemy artystom: Marlenie Stangryciuk-Zając, Yaroo oraz zespołom Szalom Chełm i Defis za uświetnienie tego pięknego wydarzenia!

   Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę osób i instytucji, które włączyły się w organizację koncertu, a bez zaangażowania których nie osiągnęlibyśmy tak wysokiej kwoty: Joanny Pawłowskiej, Anety Woch, Katarzyny Kita, Katarzyny Tomali, Joanny i Kamila Mołczan, Anny Curyło, Katarzyny Dobrosz, Mariana Lackowskiego, Joanny Turowskiej, Agnieszki Matwiejczuk, Katarzyny Stasiuk, Ireny Serafin, Elżbiety Sapiecha-Nizio i Niny Nizio, Ewy Aleksiejuk, Julii i Zuzanny Aleksiejuk, Adrianny i Darii Cyprys, Pawła Kozłowskiego, Marka Wepy, Marka Farfosa, , Weroniki Gogułki, Grzegorza Jelenia, Anny Kołodziejczuk, Wioletty Szczepaniak, Mariusza Banacha, Kucykomanii z Pławanic, Koła Wolontariatu, Klubu Młodego Artysty i Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Wojsławicach-Kolonii, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wojsławicach, Centrum Ratownictwa Specjalistycznego w Chełmie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojsławicach, Agencji Ochrony Biznesu ARES.

   Organizatorzy koncertu: Szkoła Podstawowa w Wojsławicach-Kolonii oraz Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Wojsławicach.

ALPAKA NA PEWNO POKONA RAKA!

Utworzono dnia 25.01.2019, 14:00

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 135

W poprzednim tygodniu: 256

W tym miesiącu: 677

W poprzednim miesiącu: 653

Wszystkich: 35761

Kalendarium

Listopad 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Pogoda

Zegar